A resposta ás suas questões.
Seguir

Como cancelo a minha reserva?

Wszystkie anulowania rezerwacji muszą przejść przez Wimdu, aby ten proces był szybki, przejrzysty i bezpieczny. Jeżeli nie możesz dotrzymać terminu rezerwacji lub musisz ją odwołać, prosimy wypełnij formularz kontaktowy i upewnij się, że załączyłeś kod rezerwacji oraz adres e-mail połączony z Twoim kontem Wimdu. Nasz Zespół Obsługi Klienta zajmie się Twoją prośbą o anulowanie rezerwacji oraz poinformuje gospodarza. Nie musisz robić niczego więcej. Rezerwacja nie jest oficjalnie anulowana, dopóki nie otrzymasz od nas stosownej wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

Kwota, która zostanie Ci zwrócona jest zależna od daty anulowania rezerwacji oraz warunków anulowania rezerwacji wybranych przez gospodarza. Jedna z trzy polityk anulowania rezerwacji, ‘Elastyczna’, ‘Umiarkowana’ lub ‘Ścisła‘, zostanie zastosowana do anulowania wybranej rezerwacji. Możesz zobaczyć jaka kwota zostanie Ci zwrócona poprzez udanie się do sekcji ‘Moje Podróże’ w Koncie Użytkownika. Wybierz podróż (tam gdzie zwrot pieniędzy jest możliwy) i kliknij na ‘Szczegóły Rezerwacji’. Udaj się do ‘Zasad anulowania rezerwacji’, a nasz system obliczy, ile możesz otrzymać zwrotu z konkretnej rezerwacji.

Kliknij tutaj aby uzyskac więcej informacji na temat Zasad Anulowania Rezerwacji.

*Nie należy zapomnieć o tym, że z dniem 13 lipca 2015 roku, polityka 'Darmowego anulowania rezerwacji' zostanie wycofana. Polityka 'Darmowego anulowania' oraz jej warunki będą nadal obowiązywać dla wszystkich rezerwacji, które zostały potwierdzone lub zgłoszone przed 13-tym lipca 2015 roku i które dotyczyły nieruchomości oznaczonych przez gospodarza jako należące do polityki 'Darmowego anulowania'.

Powered by Zendesk